Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн
Тръмп заплаши с търговски санкции наказва страните от НАТО с ниски разходи за отбрана · Авиоинцидент в САЩ трима загинаха при катастрофа с военен хеликоптер · САЩ ще изпратят 14 000 войници в Близкия изток · Генералната стачка във Франция продължава: В страната протестират повече от 800 хиляди души · Либия и САЩ обвиниха Русия · Владимир Путин заяви, че САЩ стремително развиват военен потенциал за операции в Космоса ·

Select Forum Language:

Hot topics:
The time now is Fri 06 Dec 2019, 14:51
All times are UTC + 2
 Forum index » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Форум на списание "Клуб КРИЛЕ"
НАЦИОНАЛНО АВИАЦИОННО СПИСАНИЕ КЛУБ КРИЛЕ бр. 6/2015
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2 [18 Posts]   Goto page: 1, 2 Next
Author Message
Preslav
[Admin]

PostPosted: Mon 08 Jun 2015, 09:10    Post subject:  НАЦИОНАЛНО АВИАЦИОННО СПИСАНИЕ КЛУБ КРИЛЕ бр. 6/2015  

На 3 юни, както винаги навреме и без секунда закъснение юнския брой на сп.Клуб КРИЛЕ бе издаден.

С доста добри теми - гледната точка на ген.Румен Радев защо трябва ние и само ние да пазим нашето небе. Руският парад в текст и въздушни снимки. Натовски учения в Гърция, Холандия и Румъния - с прекрасни авторски снимки и текст на световни фотографи. Авиошоу Белозем със снимки на авиофеновете от групата ни. Американски разказ за въздушния бой между Ф-15 и българските МиГ-29. Интервю с командира на авиобаза Граф Игнатиево. Екзотичните ВВС на Габон и още доста теми. Приятно четене.

КОРИЦАТА:

Click to see if image is larger

ИЗВЕСТЯВАМЕ ЧЕ И НОВИТЕ НИ 3 КНИГИ - "РЕАКТИВНИТЕ САМОЛЕТИ, том 7", "ЛУФТВАФЕ, книга 6" и "Френската авиация в Индокитай" вече са
в книжарниците - верига книжарници "Книгомания", верига книжарници "Хеликон", "Хобит" - Пловдив на центъра, Техническа книжарница - Варна, Палитра - Варна - зад бившата Валентина, А4 ПРЕС - София - на "Любен Каравелов" и "Граф Игнатиев", "Хоби" - зад пазара на Борово в София, при Боян - на бул.Черни връх в София.
Ако не може да ги намерите - 0889 153 365 - Преслав Панчелив, по ЕКОНТ за 1 дн са при вас. Миналата седмица доста хора се възполваха от това предложение...

Last edited by Preslav on Fri 03 Jul 2015, 10:00; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website 
Preslav
[Admin]

PostPosted: Mon 08 Jun 2015, 09:26    Post subject:  

Съдържание:

стр.2 - Ген.Радев - Спешно решение за МиГ-29
стр.6 - Ф-15 срещу МиГ-29 във въздушен бой - великолепно!
стр.8 - Ген.Лалов - Пилотите се мотивират с полети
стр.9 - Ми-17 на парада на 6 май
стр.12 - Историята на майор Семов
стр.13 - Авиошоу Белозем 2015
стр.15 - НАТОВСКИ самолети във Фризиан флаг 2015
стр. 16 - Грандиозният руски парад изуми света
стр.17 - Новини ВВС
стр.18 - Нека помним имената на авиационните герои
стр.20 - А-10 в Европа - в текст и снимки
стр.23 - Гордата история и тъжният край на хърватските Ми-24
стр.26 - Войната в Индокитай
стр.28 - ВВС на Габон
стр.30 - Гръцки и Израелски Ф-16 на учение

сп.Авиобизнес
стр.32 - Суис ер в София
стр.33 - Летище София - резултати
стр.39 - Новини от Изиджет
Back to top
Preslav
[Admin]

PostPosted: Mon 08 Jun 2015, 18:51    Post subject:  

НОВИЯТ БРОЙ НА СПИСАНИЕ КРИЛЕ ИЗЛЕЗЕ НА 3 ЮНИ - ТЪРСЕТЕ НИ!
http://pan.bg/view_article-1-30563-NOVIQT-BROJ-NA-SPISANIE-KRILE-IZLEZE-NA-3-JuNI-TYRSETE-NI.html
Back to top
Preslav
[Admin]

PostPosted: Wed 10 Jun 2015, 13:35    Post subject:  

Нов инцидент с унгарски Gripen?
http://pan.bg/view_article-64-30604-Nov-incident-s-ungarski-Gripen.html
Back to top
RED

PostPosted: Wed 10 Jun 2015, 14:58    Post subject: Тъжен ден  

Днес за първи път от 1984 година не си купих списание "Криле".
Прекалено много ми прилича на брошурка с повърхностни маркетингови текстове. А за нашите ВСС и НАТО се пише в захаросания стил на соц. пропагандата.
Не може така. Имайте предвид, че всички световни авио и воненни списания са ни достъпни.
Back to top
View user's profile Send private message 
Preslav
[Admin]

PostPosted: Thu 11 Jun 2015, 08:29    Post subject:  

ПРОУЧВАНЕ: НАТО НЯМА ДА НИ ЗАЩИТИ, АКО РУСИЯ НИ НАПАДНЕ!!!
http://pan.bg/view_article-58-30613-PROUChVANE-NATO-NQMA-DA-NI-ZAShtITI-AKO-RUSIQ-NI-NAPADNE.html#sthash.9H2QaO3f.dpuf
Back to top
Preslav
[Admin]

PostPosted: Thu 11 Jun 2015, 20:02    Post subject:  

ВЪПРОСИ ЗА БОЙНОТО ДЕЖУРСТВО ВЪВ ВВС: ПРЕДИ И СЛЕД ИНТЕНЗИВНАТА ЛЕТАТЕЛНА ПОДГОТОВКА
http://www.pan.bg/view_article-58-30632-VYPROSI-ZA-BOJNOTO-DEZhURSTVO-VYV-VVS-PREDI-I-SLED-INTENZIVNATA-LETATELNA-PODGOTOVKA.html#sthash.FwVMXMeJ.dpuf
Back to top
ikar

PostPosted: Fri 12 Jun 2015, 06:27    Post subject:  

И аз за първи път от 1996г. съжалявам за парите, които съм дал. Изключително слаб и безинтересен брой. Досега не си бях позволявал да давам оценки, но този път не издържах.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger 
ICQ Number 
Preslav
[Admin]

PostPosted: Fri 12 Jun 2015, 15:45    Post subject:  

Ще ги обсъдим на редколегията другата седмица.
На изложбата на книгата в НДК питахме доста фенове - броевете напоследък им харесват - хубави корици, авторски материали от ВВС с добри снимки, авторски материали от чужбина с прекрасни снимки на световни фотографи. Вие предложете теми, които искате да има в броя... Така ще е най-добре, за да удовлетворим желанията ви. Поздрави.
Back to top
Preslav
[Admin]

PostPosted: Fri 12 Jun 2015, 15:45    Post subject:  

Единствени в НАТО сме без закон за авиацията
http://pan.bg/view_article-6-30647-Edinstveni-v-NATO-sme-bez-zakon-za-aviaciqta.html
Back to top
Читанката

PostPosted: Fri 12 Jun 2015, 15:56    Post subject:  

И аз да си кажа мнението. Видяхме се на изложбата - обсъдихме, и там казах това, което ще кажа тук.
Мен сп.КРИЛЕ напоследък повече ми харесва. Аз не си купувам чужди списания, както РЕД, прекалено са ми скъпи, тройно и нагоре от КРИЛЕ.
Аз обичам да чета на български статиите. И уважавам това, че чужди фотографи са предпочели КРИЛЕ, за да споделят своите наистина хубави снимки и статии. Харесват ми и самите статии - от първо лице, авторът споделя как е било на еди кое си летище по света.
Чух на изложението, че КРИЛЕ било проруско... Като погледнах последните 2 години - имате 2-3 руски корици...
За материалите - балансирани са... И в този брой, и в миналия, имаше 60 на 40 в полза на НАТО.
Да, напоследък ви липсват материалите тип монографии, да се надяваме, че Максим Генов пак ще започне да ги списва.
Но пък той доста добре се погрижи за рубриката ВВС на Източния блок по време на Студената война. Цяла книга може да издадете с тези неща... Бяха прекрасни, та да се надяваме, сега като ги свърши да насочи пак усилията си към монографиите.
Новини не ви липсват, отворили сте списанието за феновете - постоянно снимки на фенове, на тяхната дейност, това е супер - лични поздравления!
Някои хора се дразнят за темата български ВВС - но няма как да я няма в списанието, ако я ограничите ще бъде добре, да не е примерно 12 страници, а най-много 6.
Напоследък ви липсват материали за битки, дерзайте по тях.
Това е от мен... доволен съм, нивото не е спаднало. Надявам се да изпълните молбите ми - за монографии и битки.
Поздрави на екипа.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail 
Preslav
[Admin]

PostPosted: Sat 13 Jun 2015, 16:16    Post subject:  

ИЗНЕНАДА: МО И ВВС СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ РЕАКТИВНИ САМОЛЕТИ SCORPION, КОИТО ДА ЗАМЕНЯТ L-39 И СУ-25
http://pan.bg/view_article-64-30686-IZNENADA-MO-I-VVS-SE-INTERESUVAT-OT-REAKTIVNI-SAMOLETI-SCORPION-KOITO-DA-ZAMENQT-L-39-I-SU-25.html#sthash.w1UhmWAF.dpuf
Back to top
Preslav
[Admin]

PostPosted: Fri 19 Jun 2015, 09:01    Post subject:  

ОБЗОР НА ПЪРВИТЕ ТРИ ДНИ НА АВИОСАЛОН БУРЖЕ
http://pan.bg/view_article-5-30762-OBZOR-NA-PYRVITE-TRI-DNI-NA-AVIOSALON-BURZhE.html
Back to top
Preslav
[Admin]

PostPosted: Tue 23 Jun 2015, 08:37    Post subject:  

Авиационният факултет трябва да развива своя потенциал
http://pan.bg/view_article-1-30825-Aviacionniqt-fakultet-trqbva-da-razviva-svoq-potencial.html#sthash.PIEn4szH.dpuf
Back to top
Preslav
[Admin]

PostPosted: Sat 27 Jun 2015, 15:06    Post subject:  

Младите летци тренират бойно ползване с L-39 ZA
http://pan.bg/view_article-1-30929-Mladite-letci-trenirat-bojno-polzvane-s-L-39-ZA.html

Back to top
Page 1 of 2 [18 Posts]   Goto page: 1, 2 Next
Post new topic   Reply to topic View previous topic :: View next topic
 Forum index » krile.net - ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ВОЕНЕН АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Форум на списание "Клуб КРИЛЕ"
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

[ Time: 0.0754s ][ Queries: 12 (0.0033s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker