Private Colleger of transportation
image
Начало Форум-основен Форум-Модел Криле Океан Океан Dreams Оръжие Криле Ретросалон Нато и България Галерия Новини Поръчай онлайн

Select Forum Language:

Hot topics:
В момента е: Пон 01 Мар 2021, 08:37
Часовете са според зоната UTC + 2
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиокомпании и самолети
България Ер и Хемус Ер
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
Страница 32 от 45 [662 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 30, 31, 32, 33, 34, ..., 43, 44, 45 Следваща
Автор Съобщение
Сашо

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Юни 2007, 09:12    Заглавие:  

richi_air написа:
Мерси за отговора Сащо
Абе дано и по-бързо стане, че вече ми писна от тия малки 733/4/5-ки...

няма да е лесно.. А за вземане на въздух - май още гълтат вода.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение 
fly or die

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт 2007, 09:34    Заглавие: Re: LZ0496 петък 6 април `07  

Dosta si duhovit zabeliazvam, no i dosta si poprekalil s niakoi neshta!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла 
richi_air

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт 2007, 11:09    Заглавие: Re: LZ0496 петък 6 април `07  

fly or die написа:

Здравей! Съвет - научи се на Кирилица да пишеш Wink
И после да питам в кое е прекалил?
В смисъл явно си от "кухнята" ама зле ли е БГ Еър или напротив - много зле?
Все пак това е форум където е добре да се дява яснота на проблемите. В друга тема си бил(а) по-изчерпателен (лна) в отговора.
Поздрави и успех Smile Smile

fly or die

МнениеПуснато на: Пет 09 Ное 2007, 10:30    Заглавие: Re: LZ0496 петък 6 април `07  

Blagodaria za suveta obache neshto kirilicata mi se precaka Rolling Eyes sorry!
Otnosno Bg Air - prav si mnogo sa zle! Pitai konkretno i shte ti kaja v koe sa nai-zle!
Blagodaria za pozdravite!
richi_air написа:
fly or die написа:

Здравей! Съвет - научи се на Кирилица да пишеш Wink
И после да питам в кое е прекалил?
В смисъл явно си от "кухнята" ама зле ли е БГ Еър или напротив - много зле?
Все пак това е форум където е добре да се дява яснота на проблемите. В друга тема си бил(а) по-изчерпателен (лна) в отговора.
Поздрави и успех Smile Smile
Върнете се в началото
richi_air

МнениеПуснато на: Пет 09 Ное 2007, 13:24    Заглавие:  

Хмм основно дали в обозримото бъдеще има идея за закупуване на нови машини? Дали ще си оставаме на Боинг или ще ходим към Еърбус-ите? Щото ми писна да ми пада предната седалка в коленете.
За обслужването са ми ясни горе-долу, въпреки че последните ми два пъти с тях не беше лошо - напротив доволен.
А и ако се сетиш и за други "чудесии" може да деаснеш някой ред Wink
Поздрави!

slice

МнениеПуснато на: Пет 09 Ное 2007, 13:53    Заглавие:  

Вечния спор Boeing vs Airbus... Това, че на сто годишните 737 на LZB ти се струва овехтял салона, не значи, че на някой 737NG ще е така... Не отписвай Boeing толкова лесно пред Airbus...
Да не говорим, че може да ни изненадат на края и с нещо друго....

ICQ Номер 
fly or die

МнениеПуснато на: Пет 09 Ное 2007, 17:39    Заглавие:  

posledno chuh che she se vzimat "NOVI" samoleti - 4 broia, no nai-veroiatno shte sa pak izvlecheni ot latinska amerika, no mai tvurdo Boeing. Otnosno obslujvaneto, ne mislia che ima takova na tezi samoleti! Ako tova e obslujvane Shocked Ot koe ostana dovolen? Ot sandvicha ili ot kfeto? Ili ot profesionalnoto im podnasiane? Abe mani! Parodia! Chudesii mnogo koe te interesuva?
richi_air написа:
Хмм основно дали в обозримото бъдеще има идея за закупуване на нови машини? Дали ще си оставаме на Боинг или ще ходим към Еърбус-ите? Щото ми писна да ми пада предната седалка в коленете.
За обслужването са ми ясни горе-долу, въпреки че последните ми два пъти с тях не беше лошо - напротив доволен.
А и ако се сетиш и за други "чудесии" може да деаснеш някой ред Wink
Поздрави!
Върнете се в началото
richi_air

МнениеПуснато на: Пет 09 Ное 2007, 22:10    Заглавие:  

slice написа:
Вечния спор Boeing vs Airbus... Това, че на сто годишните 737 на LZB ти се струва овехтял салона, не значи, че на някой 737NG ще е така... Не отписвай Boeing толкова лесно пред Airbus...
Да не говорим, че може да ни изненадат на края и с нещо друго....

Slice братле, не съм отписал Боингите за нищо на света! Напротив предпочитам си ги тях Smile Ама за салона могат да се погрижат малко няма какво да се лъжем.
А инак от обслужването ли - ами изключително внимателен към най-малките подробности и прищявки кабинен персонал! Наистина учудващо как отговориха на всички въпроси, прищявки (повтарям се Wink ) и нещо, което на мен ми се случва за първи път с БГЕър - заинтересованост "как сте, добре ли минава полета?" "... нещо да желаете госпожо/господине?", ".. на бебето да не му е студено малко? Сега ще усиля отоплението госпожо?" и т.н. , което за мен си е направо нещо нечувано в тези авиолинии (поне така мисля).

Dina

Местожителство: България/Черна гора/GB

МнениеПуснато на: Нед 18 Ное 2007, 18:33    Заглавие:  

За нечувано любезното отношение на кабинния състав на БГ Еър в този случай имам няколко предположения, които го обясняват:
1. Научили са си stw-тата - опитни и не дотам, на клиентско поведение - почти го отхвърлям, обаче, като слабо вероятно.
2. Били са съвсем свежи попълнения, с "дръзновение в душите", немеркантилизирали се, гледали много романтични филми за живота на F/A, ненаучили се още да подражават на обръгналите си колежки - доста вероятно.
3. Някой от новите собственици или други шефове е пътувал на борда на този полет - това води обикновено до висоти в обслужването, дори има случаи капитана да говори към салона, макар полета да е до Варна или Бургас, примерно. Mr. Green
richi_air, ако бяхте жена, която е истинска красавица с харизма, със стилни бижута, качествени дрехи, премерена в поведението и желанията си в избора на храна и напитки в самолета, уверявам Ви, въпросните обслужващи, ако са от женски пол, щяха да Ви огледат дискретно, обсъдят недискретно, да се сравнят с Вас наум и ако сравнението НЕ Е в тяхна полза, да Ви обслужат как да е. И през целия полет ще ви показват с перфидно неглижиране и пренебрежителни погледи кой сега е номер едно. Някои неща остават в манталитета на потомствените работнички на БГ Еър. Confused

fly or die

МнениеПуснато на: Нед 18 Ное 2007, 20:05    Заглавие:  

Боже Dina колко си права! Аз бих нарекла този полет чисто съвпадение! Това, за което аз страдам е че новите колеги прхващат всичко най-пошло и най-неприятно от старите стюардеси. Те пък от своя страна гледат да си изкарат полета, да си вземат паричките и да изчезнат. Изобщо не ги интересуват пътниците, а още по-малко новите колеги! За обслужване какво да говорим????? Shocked Такова няма!!!!!! Със стари к..ви нов бардак не се прави!
Върнете се в началото
richi_air

МнениеПуснато на: Пон 19 Ное 2007, 09:56    Заглавие:  

Dina абсолютно вярно за обслужването ако има такива хубави жени на борда - видях го с очите си (мъж съм иначе). Това дразни не само "потърпевшата" а и други, които имаме някакво съзнание на хора а не на "картофите в каруцата".
Иначе за двата ми полета тази есен до Барсеона, мога да кажа че и капитана се обърна към салона, че дори и ни обясни на връщане причината за закъснението Smile Wink
Като изключим не свършената работа по настаняването преди излитане от София (специално първи на чек ин-а с приятелката ми, която преживя първия си полет, и исках да е до прозореца), не ни настаниха там където ни бяха местата, полетите бяха доволни.
Инак има какво да се желае още особено от салоните на самолетите.

Dina

МнениеПуснато на: Пон 19 Ное 2007, 10:57    Заглавие:  

Да посъветваме тогава красивите и стилни жени, които ще пътуват с въпросната А/К, месец преди полета да се хранят само с вредни храни, за да натрупат 50-60 кг живо тегло към собственото до момента Very Happy . Освен това, да не спят няколко нощи и дни преди полета, та да позавехнат Sad , да се облекат и гримират зле Laughing и да изглеждат тихо кахърни и измъчени. Като опазят по така описания начин доброто самочувствие и настроение на бордните си домакин/К/и Wink, на съответния полет ще им бъде обърнато необходимото внимание /но не повече/. Mr. Green
А сериозното ми мнение е, че манталитета може да се се превъзпита. Дали това ще стане по лесния или по трудния начин - всеки сам скача, според тоягата Exclamation Там, където работя всеки сам се строява по конец, предполетния брифинг е сериозна работа. "Клиентите са ни скъпи", ако мога да цитирам една реклама, затова от мен се очаква адекватна работа. Постоянно ни препитват и тренират и ни напомнят, че ВСЯКА РАБОТА ТРЯБВА ДА СЕ ВЪРШИ СЪС СЪРЦЕ И КАКТО ТРЯБВА Exclamation В крайна сметка, ако не съм на ниво, за мястото ми чакат достатъчно влюбени в летенето хора!
Приятели, пребазирам се за известно време, затова, малко рано, ви пожелавам хубави празници, незабравими, но забавни приключения, излитания=кацания и много светлина в душите и сърцето Very Happy Very Happy Very Happy !

Thunderchief

МнениеПуснато на: Пон 19 Ное 2007, 11:21    Заглавие:  

Цитат:
richi_air, ако бяхте жена, която е истинска красавица с харизма, със стилни бижута, качествени дрехи, премерена в поведението и желанията си в избора на храна и напитки в самолета, уверявам Ви, въпросните обслужващи, ако са от женски пол, щяха да Ви огледат дискретно, обсъдят недискретно, да се сравнят с Вас наум и ако сравнението НЕ Е в тяхна полза,

Aми последния ми полет до Манчестър беше точно с FB и определено смея да кажа, че дамите в кабинния персонал можеха да засенчат топмодел. Оставям настрана и факта, че обслужването беше близко до това на авиокомпанията дето ми е еталон за обслужване (ВА). И не виждам защо да завиждат за парцалките предвид факта, че човека дето е правил дизайна на дамската униформа на кабинния персонал се е постарал доста

Мъжка гледна точка извън темата,
Цитат:
стилни бижута, качествени дрехи, премерена в поведението и желанията

Са просто опаковка и не значат, че една жена е "истинска красавица с харизма". Съвсем спокойно някоя от дамите в кабинния персонал облечена в униформата и без кило скъпи бижута си може да е значително по-харизматична.

Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger 
fly or die

МнениеПуснато на: Вто 01 Яну 2008, 22:30    Заглавие:    

Ще ти кажа защо са били хубави стюардесите – просто защото е полет за MAN и обикновено там не летят „много опитните стюардеси” просто защото полета е дълъг! Там се пускат младичките – да понатрупат опит! Я се качи на Тел Авив в неделя вечер и друго ще говориш! А обслужването е на космически години от ВА!
Върнете се в началото
Dina

МнениеПуснато на: Сря 09 Яну 2008, 14:02    Заглавие:  

Здравейте. Млади стюардеси не винаги е равно на хубави, нито пък опитни - на грозни. Относно това, как щели спокойно да засенчат топмодел кабинните на БГ Еър /перифраза от по-горното мнение/ - хубаво, мъжете знаят по-добре, критериите им са по-логични за тези работи. Но разговорите между кабинните на националния ни превозвач гравитират предимно около материалните придобивки и как да смачкаме самочувствието на еди-кой си. Интригата там е изведена до сияйни висоти, двуличието и меркантилизма са на огромна почит, но господина, дето толкова ги хвали, явно не е много наясно с тези работи. "Балкан" е жив, духът му е прероден и традициите му са все така непоклатими. Освен това, харизма имат одухотворените и в мир със себе си хора, каквито сред кабинните там няма. В такава нещадяща личното пространство и достойнство среда е невъзможно да си харизматичен.
За Тел Авив и всяка друга дестинация, от която може да се вземе двойна командировка - естествено, че ще летят по-нашите момичета и момчета.
Надявам се това, което се говори, че ще има нова шефка на стюардесите и стюардите на обединените А/К, която ще е външна и независима, да е вярно. Крайно време е някой с различен, необременен поглед върху нещата, да сложи малко ред в гнездото.

Покажи мнения от преди:   Сортирай по:   
Страница 32 от 45 [662 Мнения]   Иди на страница: Предишна 1, 2, 3, ..., 30, 31, 32, 33, 34, ..., 43, 44, 45 Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор Предишната тема :: Следващата тема
 Главната страница » krile.net - ГРАЖДАНСКИ АВИАЦИОНЕН ФОРУМ » Авиокомпании и самолети
Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

[ Time: 0.0773s ][ Queries: 13 (0.0132s) ][ Debug on ]

Copyright ©2006-2012 Air Group 2000 Ltd. All rights reserved. support@airgroup2000.com

eXTReMe Tracker